w ,

Poduszka do przedłużania rzęs- zapewnij klientom jeszcze większy komfort

Nie da się ukryć, że zawód stylistki rzęs obecnie stał się zawodem o ogromnym potencjale na rynku. Okazuje się, że panie coraz chętniej wybierają się do profesjonalistek, by odpowiednio wystylizować swoje rzęsy i jednocześnie nadać im odpowiedniej objętości. Niezwykłą zaletą tego typu zabiegu jest chociażby sam fakt, że nie tylko pozwala on zaoszczędzić czas, ale również i pieniądze. Nie trzeba bowiem poświęcać budżetu na zakup odpowiedniego tuszu do rzęs, ani wstawać odpowiednio wcześnie, by go zaaplikować. Niemniej jednak wiele klientek wskazuje na to, że zabieg przedłużania rzęs przeciąga się dość mocno w czasie, a w efekcie doświadczają one różnego rodzaju dolegliwości bólowych, w okolicy kręgosłupa szyjnego. Każda szanująca się stylistka, powinna więc wyposażyć swój salą w odpowiednią poduszkę do przedłużania rzęs.

Poduszka do przedłużania rzęs- gwarantowana wygoda i zadowolenie klientek

Zabieg przedłużania rzęs może trwać nawet 3 godziny. Przez ten czas klientka jest dosłownie unieruchomiona. Jej oczy są zaklejone, a głowa ułożona na płaskiej powierzchni, by stylistka miała odpowiednie warunki do wykonywania swojej pracy. Niemniej jednak klienta nie może powiedzieć, że znajduje się ona w niezwykle komfortowej pozycji. Zwykle płaskie leżanki sprawiają, że nie ma odpowiedniego podparcia dla odcinka szyjnego kręgosłupa, przez co mogą pojawić się dolegliwości bólowe. Co więcej, pierwsze objawy większość klientek może odczuwać już po pierwszych 30 minutach. Stylistka powinna zdawać sobie sprawę z tego, że odcinek szyjny kręgosłupa jest niezwykle wrażliwy, a jego nieodpowiednie podparcie znacznie obniża komfort, który klientka powinna odczuwać podczas przeprowadzanego zabiegu przedłużania rzęs. W takim wypadku jedynym skutecznym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w specjalistyczną poduszkę do przedłużania rzęs. Jest to produkt skonstruowany z myślą o zapewnieniu wygody i komfortu wszystkim, kolejnym klientom. Zapewnia on odpowiednie podparcie dla wrażliwego odcinka szyjnego kręgosłupa, a przede wszystkim idealnie stabilizuję głowę. Wykonany jest on z przyjemnego w dotyku weluru, więc kark klientki będzie wręcz otulony niezwykle przyjemnym materiałem, który nie ma właściwości alergicznych ani podrażniających. Poduszka ta charakteryzuje się również dwoma, podwyższonymi bokami, dzięki którym głowa klientki nie wykonuje niekontrolowanych ruchów, a to z kolei zapewnia jeszcze większą wygodę podczas pracy stylistki. Co więcej zapewni to również dodatkową wygodę klientce. Poduszka jest miękka i sprężysta, więc z pewnością dopasują się do indywidulanego kształtu klientki, a także zapewni jej odpowiednie podparcie. W efekcie nawet pod trzygodzinnym zabiegu, wstanie ona radosna i wypoczęta, a jej oczy będą ozdobione przepięknymi i świetnie wystylizowanymi rzęsami.

Poduszka do przedłużania rzęs

Poduszka do przedłużania rzęs, jako element dekoracyjny salonu

Salon kosmetyczny musi być przede wszystkim odpowiednio urządzony. Jego wnętrze musi być czyste i schludne, a także niezwykle luksusowo. Znów świetnym rozwiązaniem okazuje się poduszka do przedłużania rzęs, która dodatkowo ozdobi leżankę. Wspomniane już zostało, że do ich produkcji wykorzystuje się głównie welur, który jest niezwykle luksusowa i świetnie się prezentuje. Co prawda można wybierać różnorodne kolory poduszek do przedłużania rzęs, ale produkt w klasycznym, czarnym kolorze oczywiście sprawdzi się najlepiej. Dodatkowo można wybrać ten, który ozdobiony jest drobnymi cyrkoniami, co z pewnością podkreśli styl glamour panujący w salonie.

Co myślisz?

Napisane przez Redakcja

Świece sojowe

Naturalne świece sojowe- co należy o nich wiedzieć?

Czym cechuje się zestaw do przedłużania rzęs?