w ,

Jak idealnie dobrać biustonosz?

Jak dobrać biustonosz?

Nieprawidłowo dobrany biustonosz może powodować dyskomfort oraz niekorzystnie wpływać na wygląd Twojego biustu. Dlatego warto poświęcić chwilę i dokładnie ustalić rozmiar stanika.

Jak dobrać biustonosz?

Poznaj swój dokładny rozmiar stanika

Nieprawidłowo dobrany biustonosz może powodować dyskomfort oraz niekorzystnie wpływać na wygląd Twojego biustu. Dlatego warto poświęcić chwilę i dokładnie ustalić rozmiar stanika. Zmierz centymetrem obwód biustu na wydechu. Otrzymany wynik zaokrąglij do pełnej piątki w dół, np. 84 cm, odczytuj jako 80 cm. Dopasuj też miseczkę, której końcowy szef powinien kończyć się na linii w połowie pachy. Nie pozwól aby ramiączka podtrzymywały cały ciężar piersi ugniatając w ten sposób Twoje ramiona. Jeśli stanik jest dobrze dopasowany zapięcie powinno znajdować się pod łopatkami.

Bardotki

Ta bielizna jest dobrym rozwiązaniem za równo dla kobiet posiadających mały biust i jak i ten bardziej pokaźny. Idealnie eksponuje górną część biustu. Sprawdza się w przypadku odsłoniętych kreacji wieczorowych, ale też i zwykłych topów czy bluzek z większym dekoltem.

Bez ramiączek

Dobranie stanika bez ramiączek w przypadku większych piersi na pewno jest trudniejsze, ale nie niemożliwe. W przypadku większych biustów świetnie sprawdzą się gorsety.

Push-upy

To bardzo kobiecy i seksowny model bielizny, przede wszystkim doskonałe rozwiązanie dla kobiet z małym biustem. Dzięki nie mu możecie podkreślić swoje atuty.

Bez fiszbin

To rozwiązanie przede wszystkim dla małych biustów. Przy większych biustach taki stanik nie podkreśli ich kształtów, wręcz przeciwnie spowoduje, że będą wyglądały jak bezkształtny wałek.

Typu naked

Bielizna typu naked to jeden z gorętszych bieliźnianych trendów w ostatnim czasie. Prześwitujące materiały, koronkowe wstawki nadają jej niezwykle seksowny charakter. Ten model sprawdzi się przy mniejszych biustach, ze względu na delikatne szycie i brak mocnego podtrzymania.

Half-cup

Half-cup, czyli tzw. półmiseczka, idealnie podkreśli i uwydatni biust. Miseczki zszyte są z dwóch-trzech części połączonych ze sobą pionowymi szwami. Raczej dla małych biustów, które są lżejsze i nie potrzebują takiego podtrzymania jak większe i cięższe.

Co myślisz?

Napisane przez Redakcja

W Dzień Kobiet odważ się na czerwień!

Helmut Newton – król perwersji